Zile pline de activități la Scoala Gimnaziala Comuna Secuieni!

Dezbatere și sesiune de întrebări pe tema COVID 19; invitat domnul doctor Emanuel Nazaritean- DSP Neamț
Activitate privind ,, Igiena personală- idei si sfaturi pentru un aspect îngrijit la clasele V- VIII; invitați doamna asistent medical comunitar Bontas Mirela și doamna Sofron Monica, asociația ,, Codrin”
Activitate privind,, Instruirea instituțiilor locale cu privire la pericolele la care sunt expuși copiii în vederea prevenirii producerii de evenimente soldate cu rănirea sau decesul acestora; invitat, agent sef principal Vornicu Liviu
Și nu în cele din urmă ZIUA NAȚIONALĂ A LECTURII! Felicitări cadrelor didactice, tuturor elevilor implicați și mulțumiri sincere invitaților!
 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *